fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1

Adoptuj mnie

Prezentujemy kolejne wspaniałe zwierzaki, które szukają domu. Są wśród nich takie, które CAŁE swoje życie spędziły w schronisku. Już najwyższy czas, by to zmienić. Spróbujmy zrobić to razem.

Oto Gara, Garo, Wanilia i Juan.

Gara (ur. grudzień 2012),  boks: A 35, numer karty: 581/15 

OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU!

Do Schroniska na Gilową trafiła 27.02.2013 r. w wieku ok. 3 miesięcy jako dziki szczeniak, wychowany w lesie. Długo trwała droga ku temu, by Gara przekonała się, że człowiek nie zrobi jej krzywdy.  Gara to bardzo energiczna i wesoła suczka. Bardzo lubi spacery podczas, których próbuje na wszelkie sposoby się wyszaleć! Ludzi traktuje jako kompanów do zabaw i pieszczot, zaczepia przy każdej nadarzającej się okazji. Podaruj jej prawdziwy dom, a na pewno wniesie do niego wiele radości. Najlepiej, gdyby trafiła do domu, w którym są inne zwierzęta ( np. pies ), ponieważ Gara uwielbia towarzystwo swoich psich przyjaciół. Czeka już prawie 8 lat!!! Przed adopcją wskazane są spacery zapoznawcze w celu nawiązania pozytywnej relacji z suczką oraz nawiązanie współpracy z behawiorystą po adopcji. Konieczna będzie również wizyta przedadopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Garo (ur. grudzień 2012),  Boks: A 33, nr karty 639/16 

OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU!

Garo trafił do schroniska z siostrą w lutym 2013 roku. W schronisku nie odnajduje się. Jest bojaźliwy i zdezorientowany sytuacją, w której się znajduje. Dzięki pracy wolontariuszy drobnymi krokami uczy się chodzenia na smyczy i bliskości człowieka. Na spacerze chowa się między nogami lub kładzie w trawie tak, jakby chciał stać się niewidzialny. Do innych psów jest raczej uległy.

Szukamy dla niego bardzo spokojnego i odpowiedzialnego domu. Przed adopcją wskazane są spacery zapoznawcze w celu nawiązania pozytywnej relacji z pieskiem oraz nawiązanie współpracy z behawiorystą po adopcji. Konieczna będzie również wizyta przedadopcyjna. Może jego adopcja graniczy z cudem, ale właśnie na taki cud liczymy…

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Wanilia

To miła i przyjazna kotka. Lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem.

Niestety kotka jest niewidoma. Prawdopodobnie przyczyną utraty wzroku był nagły skok ciśnienia, który spowodował powstanie wylewów na dnie oka i odwarstwienia siatkówki. Być może jest to skutek jakiegoś urazu. Kotka jest również po zabiegu usunięcia guza z listwy mlecznej. Przed adopcją konieczny będzie kontakt ze schroniskowym lekarzem weterynarii.

Ze względu na to, że Wanilia nie widzi będzie potrzebowała bardzo bezpiecznego domu oraz szczególnie troskliwej opieki. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć kogoś kto pokocha ją całym sercem i będzie w stanie zapewnić jej odpowiednią ilość uwagi. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna. 

Trafiła do Schroniska dnia 26.03.2021 r. 

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Juan (ur. 08/2020)

To młody, urodziwy kociak. Jest jeszcze trochę nieśmiały i wystraszony. Szukamy dla niego spokojnego, bezpiecznego domu.

Trafił do Schroniska dnia 12.10.2020 r. 
Numer karty: 274/20, boks: DK LS 3

Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -