fbpx

Adoptuj mnie

W dzisiejszym kąciku adopcyjnym prezentujemy razem ze Stowarzyszeniem Częstochowa dla Zwierząt kolejne pokrzywdzone przez los, a także człowieka, cudowne zwierzaki.

To dwa niepełnosprawne psiaki Fiona i Stanley oraz kot Miluś. Cała trójka już wystarczająco długo czeka na swoją szansę na szczęście. Pomóżmy im znaleźć kochający dom. Może poruszą czyjeś serce…

Stanley

To sympatyczny i radosny pies w typie owczarka szkockiego collie. Jest niezwykle energiczny i jak na trójłapka – brak mu prawej tylnej łapki – świetnie sobie radzi. W stosunku do ludzi przyjacielski, a i głaskaniem nie pogardzi, choć często ciekawość otaczającego świata jest silniejsza, i woli iść do przodu. Do innych zwierząt raczej przyjazny, choć może mu się zdarzyć, że kogoś nie polubi, czy ktoś mu się nie spodoba i wtedy może być zaczepny, dlatego warto być uważnym na spacerach, a w przypadku zwierzęcego towarzystwa dobrze byłoby przyjechać z własnym pupilem, w porze wolontariatu, na spotkanie zapoznawcze by zwierzęta mogły się poznać. Piesek ma tendencje do uciekania i jest bardzo sprytny – potrafi przegryźć siatkę i wspinać się pionowo po ogrodzeniu. Szukamy dla niego bardzo odpowiedzialnego i bezpiecznego domu. 

Ponownie trafił do Schroniska dnia 04.03.2020 r. Numer karty: 47/19

Boks: O 9
Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66 

Fiona

To wesoła i przyjazna sunia. Nie ma przedniej łapki, jednak nie przeszkadza jej to w codziennym funkcjonowaniu. Uwielbia kontakt 
z człowiekiem i głaskanie. Szukamy dla niej bezpiecznego domu, 
w którym będzie czuła się kochana. Na pewno się odwdzięczy wnosząc do nowego domu mnóstwo radości. Konieczne będą spacery zapoznawcze i wizyta przedadopcyjna. 
Trafiła do Schroniska dnia 23.02.2021 r. 
Numer karty: 71/21Boks: H 1
Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66

Miluś (ur. 2018 ) 

Trafił do Schroniska dnia 31.07.2020 r. To piękny kocur z silnym charakterem. Lubi być w centrum uwagi. Jeżeli coś mu się nie spodoba, potrafi stanowczo to pokazać. Bywa dominujący w stosunku do innych kotów. Jest w nim jednak dusza miziaka, uwielbia ocierać się o człowieka oraz pieszczoty, ale na swoich zasadach. Może chcesz poznać Milusia? Zapraszamy.

nr karty: 190/20, boks: DK LS 6

Kontakt w sprawie adopcji:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie ul. Gilowa 44/46 tel. 34 361-65-66