fbpx

„Abba i inni symfonicznie”. Częstochowska publiczność zobaczyła niezwykłe widowisko! [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 22 października częstochowska publiczność po raz pierwszy miała okazję obejrzeć widowisko muzyczne „Abba i inni symfonicznie”. Oprócz szwedzkiej legendy, zabrzmiały też przeboje m.in. Stinga, Boney M czy Bee Gees. Organizatorem wydarzenia była Agencja Brussa.

22 października na scenie Filharmonii Częstochowskiej wystąpiło ponad 50 osób. Chór, balet, orkiestra, soliści (Michajlo Dimow, Petro Cheliali, Walentyn Kolakowski, Oleksandr Onofrijchuk, Diana Rachkowska, Diana Chorna i Kateryna Panuhnyk)… Wszystko to za sprawą widowiska „Abba i inni symfonicznie”, które częstochowska publiczność miała okazję obejrzeć po raz pierwszy. Organizatorem wydarzenia była Agencja Brussa.

"Abba i inni symfonicznie". Częstochowska publiczność zobaczyła niezwykłe widowisko! [ZDJĘCIA] 2
„Abba i inni symfonicznie” (fot. A. Kucharski)

Zgodnie z tytułem w repertuarze przeważyły piosenki szwedzkiej legendy – „Waterloo”, „Honey, Honey”, „Money, Money, Money”…

Na tym program się oczywiście nie zakończył. Częstochowianie usłyszeli bowiem przeboje z repertuaru m.in. Boney M, Bee Gees czy Stinga. Znalazło się miejsce dla choćby „Rivers of Babylon”, „Stain’ Alive” i „Shape of my heart”.

"Abba i inni symfonicznie". Częstochowska publiczność zobaczyła niezwykłe widowisko! [ZDJĘCIA] 3
„Abba i inni symfonicznie” (fot. A. Kucharski)

Fani są jednogłośni: to był niezapomniany wieczór. Wielu ma nadzieję, że koncert „Abba i inni symfonicznie” w 2024 r. powróci na scenę filharmonii.

Nim to nastąpi Agencja Brussa zaprasza na koncert zespołu Dżem, który odbędzie się 10 grudnia. Z kolei w przyszłym roku odbędą się na pewno występy: „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” (20 stycznia), „Aleja Rocka Symfonicznie” (25 lutego), a także koncert zespołu IRA (31 stycznia).

"Abba i inni symfonicznie". Częstochowska publiczność zobaczyła niezwykłe widowisko! [ZDJĘCIA] 4
„Abba i inni symfonicznie” (fot. A. Kucharski)

Więcej informacji na: agencjabrussa.pl

red., fot. A. Kucharski

Czytaj także: „ABBA i inni symfonicznie” po raz pierwszy w Częstochowie. Zaprasza Agencja Brussa