fbpx
Strona głównaPolecane20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki...

20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki poszukiwanego Jacka Jaworka

20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki poszukiwanego Jacka Jaworka, wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Częstochowianin Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym, w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa we wsi Borowce koło Dąbrowy Zielonej w powiecie częstochowskim.

20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki poszukiwanego Jacka Jaworka 1

Policja apeluje: „Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798031306.”

Gwarantowana jest anonimowość.

Do zabójstwa trzyosobowej rodziny w Borowcach doszło nocą z 9 na 10 lipca. Zastrzelone tam zostały trzy osoby: 44-letnie małżeństwo praz ich 17-letni syn. O dokonanie tej zbrodni podejrzewany jest właśnie poszukiwany Jacek Jaworek.

Dzisiaj Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą zatrzymać lub odnaleźć ciało Jacka Jaworka. Policja nie wyklucza, że mężczyzna tuż pod dokonaniu morderstwa popełnił samobójstwo.

Policja przypomina, że w chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać.

Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie!

Jak podano w komunikacie, policja gwarantuje anonimowość, jednocześnie przypominając, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here