fbpx
Strona głównaSportŻużlowcy Eltrox Włókniarza wyjechali we wtorek na pierwszy trening w 2021 roku

Żużlowcy Eltrox Włókniarza wyjechali we wtorek na pierwszy trening w 2021 roku

We wtorek na stadionie przy ul. Olsztyńskiej odbył się pierwszy tegoroczny trening żużlowców Eltrox Włókniarza. Trenowali m.in. Kacper Woryna i Bartosz Smektała.

Ostatnie dni są bardzo intensywne dla działaczy Eltrox Włókniarza. W poprzednim tygodniu działacze byli zaangażowani w prezentację drużyny, która odbyła się w Hotelu Arche. W poniedziałek na stadionie Arena Zielona-Energia.com montowano dmuchane bandy i przygotowywano tor do wtorkowego treningu. Aura we wtorek dopisała więc chętni zawodnicy mogli odjechać pierwsze kółka na torze.

Na wtorkowym treningu pojawili się nowi żużlowcy Eltrox Włókniarza: Kacper Woryna oraz Bartosz Smektała. Był też junior Mateusz Świdnicki oraz pozostali młodzieżowcy: Kamil Król, Jakub Martyniak i Franciszek Karczewski.

Żużlowcy zapoznali się z torem i odjechali pierwsze kółka. W najbliższych dniach należy spodziewać się kolejnych treningów i ryku silników. Do treningów na torze powinni dołączyć kolejni żużlowcy Eltrox Włókniarza.

Jeśli aura będzie sprzyjać żużlowcom to w dniach 16 i 17 marca częstochowianie odjadą pierwsze mecze kontrolne ze Startem Gniezno. We wtorek, 16 marca sparing ma się odbyć na torze w Gnieźnie, a dzień później rewanż w Częstochowie.

Foto: Gazeta Regionalna/AK

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here