fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaBezpieczeństwoZmiany na stanowiskach kierowniczych w komisariacie w Koniecpolu

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w komisariacie w Koniecpolu

W poniedziałek, 6 lutego odbyło się spotkanie związane ze zmianami kadrowymi w komisariacie w Koniecpolu. Rozkazy personalne o powierzeniu obowiązków wręczył Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Kiedrzyn.

Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Kiedrzyn powierzył z dniem 7 lutego pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Koniecpolu nadkomisarz Sylwii Wypart. Dotychczas była ona zastępczynią Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Z kolei z dniem 8 lutego powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Koniecpolu aspirantowi Arkadiuszowi Matyi, dotychczasowemu oficerowi dyżurnemu tej jednostki.

Szef częstochowskiego garnizonu – mł. insp. Dariusz Kiedrzyn podziękował również dotychczasowej kadrze kierowniczej – podinsp. Markowi Widawskiemu i jego zastępcy podinsp. Oldze Maszewskiej za wieloletnią współpracę i życzył wszelkiej pomyślności na zasłużonej emeryturze.

Szczegóły: czestochowa.policja.gov.pl.

mat. KMP w Częstochowie

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -