fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaZłoty Potok zaprasza na Święto Pstrąga

Złoty Potok zaprasza na Święto Pstrąga

Po raz 23 w niedzielę, 4 sierpnia na Błoniach przy „Amerykanie” w Złotym Potoku odbędzie się Święto Pstrąga. Poprzedzi je w dzisiaj druga edycja Święta Jurajskiej Ryby. Przez dwa dni w Złotym Potoku będzie ciekawie, smacznie i wesoło.

Złoty Potok zaprasza na Święto Pstrąga 1

Dzisiaj, 3 sierpnia zabawa rozpocznie się o godziny 15. Na godzinę 16. 30 zaplanowano pokaz kulinarny Zbigniewa Buczkowskiego. Znany aktor da się poznać widowni z nieco innej, mało dotąd znanej strony. O godzinie 20 organizatorzy przewidują koncert Moniki Lewczuk, po którym rozpocznie się „Dyskoteka pod gwiazdami”.

Jutro nad „Amerykanem” Święto Pstrąga rozpocznie się godzinie 14.30.  Pół godziny później ruszy tradycyjny konkurs kulinarny pod hasłem: „Pstrąg na 12 sposobów”. O 16.30 wystąpi grupa Szafa Gra, na dwie godziny później zespół Piękni i Młodzi. Święto pstrąga zakończy o godzinie 20 „Dyskoteka pod gwiazdami”.

 Jak zwykle świętu ryby towarzyszyć będą zawody sportowe i konkursy – m.in. turniej piłki plażowej i turniej sołectw. Cały czas czynne będą stoiska gastronomiczne, na których serwowany ma być oczywiście pstrąg.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -