fbpx
Strona głównaWiadomościZłodziej katalizatorów ujęty przez częstochowską policję

Złodziej katalizatorów ujęty przez częstochowską policję

Policjanci zatrzymali 27-letniego złodzieja, który w połowie sierpnia dokonał kradzieży 4 katalizatorów na terenie Częstochowy. Znaleziono przy nim również narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Policjanci z Częstochowy prowadzą cykliczne działania, mające na celu przeciwdziałanie kradzieżom katalizatorów. Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie bardzo często włączają się w te działania, próbując namierzyć przestępców, którzy na terenie miasta i powiatu dokonują tego rodzaju kradzieży.

Oprócz działań podejmowanych w terenie, bardzo skrupulatnie analizują również każde zgłoszenie. Na podstawie przeprowadzonych ustaleń operacyjnych, wpadli na trop 27-letniego mieszkańca Częstochowy, który tylko jednego dnia wyciął z 3 pojazdów katalizatory. Podczas przeszukania jego domu, policjanci znaleźli jeszcze kilkanaście działek dilerskich amfetaminy.

27-letni częstochowianin usłyszał łącznie 5 zarzutów. Policjanci zastrzegają jednak, że to nie koniec jego problemów, bowiem wszystko wskazuje na to, że ma też na sumieniu jeszcze kilka innych kradzieży.

Mężczyzna ten już wcześniej karany był za podobne przestępstwa, dlatego grozi mu teraz do 7,5 roku pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora złodziej został objęty policyjnym dozorem.

LN/KMP Częstochowa

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV