fbpx
Strona głównaSportZła passa siatkarzy Exact Systems Norwid z Gwardią Wrocław trwa

Zła passa siatkarzy Exact Systems Norwid z Gwardią Wrocław trwa

Nie udał się wyjazd siatkarzom Exact Systems Norwid na poniedziałkowy mecz Tauron 1 Ligi do Wrocławia. Częstochowianie przegrali w Chemeko-System Gwardia Wrocław 0:3.

W poprzednim sezonie Exact Systems Norwid grał z Gwardią Wrocław 4 razy i wszystkie przegrał. Dwa razy w rundzie zasadniczej i dwa razy w play-off. W poniedziałek częstochowscy siatkarze jechali do Wrocławia z myślą o przełamaniu. Tym razem się nie udało. Podopieczni trenera Piotra Gruszki przegrali 0:3.

Trener Gruszka poprzestawiał skład. Na rozegraniu zagrał Damian Biliński, a na ataku Kacper Wnuk. Na pozycji libero tym razem wystąpił Artur Sługocki.

Gospodarze, a wśród nich byli zawodnicy Exact Systems Norwid Dawid Woch i Bartłomiej Zawalski, w każdym z trzech setów byli lepsi i zasłużenie zainkasowali 3 punkty.

Siatkarze Exact Systems Norwid po 8 rozegranych spotkaniach mają na koncie 10 punktów i plasują się na 10. pozycji. Bilans częstochowian to 4 zwycięstwa i 4 porażki.

Okazją do odniesienia 5 zwycięstwa będzie sobotni mecz z Mickiewiczem Kluczbork. Spotkanie zaplanowane jest w najbliższą sobotę o godz. 17.

Chemeko-System Gwardia Wrocław – Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)

Exact Systems Norwid: Biliński, Usowicz, Łapszyński, Wnuk, Zawalski, Długosz, Sługocki (libero), Mordarski (libero) – Kowalski, Popiela, Gibek, Podborączyński.

AK

Zła passa siatkarzy Exact Systems Norwid z Gwardią Wrocław trwa 1
Zła passa siatkarzy Exact Systems Norwid z Gwardią Wrocław trwa 2
Zła passa siatkarzy Exact Systems Norwid z Gwardią Wrocław trwa 3
Zła passa siatkarzy Exact Systems Norwid z Gwardią Wrocław trwa 4
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -