fbpx
Strona głównaWiadomościOrganek w częstochowskim klubie Rura. Zabrzmi „Na razie stoję, na razie patrzę

Organek w częstochowskim klubie Rura. Zabrzmi „Na razie stoję, na razie patrzę

5 listopada na rynku ukazał się album „Na razie stoję, na razie patrzę”, a już 13 listopada Organek zaprezentuje ją na żywo podczas koncertu w klubie Rura.

„Na razie stoję, na razie patrzę” to trzeci album studyjny zespołu Organek. Na rynku zadebiutował on 5 listopada. Po dwóch platynowych wydawnictwach, krążek ten wzbudzał sporo emocji i fani mocno go wyczekiwali. Oprócz typowych dla Tomasza Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, płyta porusza też wątki publicystyczne, komentując zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70. Jak powiedział Tomasz Organek: „retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Wydawcą płyty jest Mystic Production.

Album zawiera dziesięć utworów, obok tytułowego, są to m.in. dobrze znane już “Pogo” czy “Samoloty”. Jako bonusy zamieszczono “”Kate Mo2s” i “Wio2nę”.

Wydawnictwo promuje trasa koncertowa. „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy.

Materiał ten premierowo zabrzmi również w Częstochowie. Organek zawita ponownie do klubu Rura (Al. NMP 38). Koncert odbędzie się w sobotę, 13 listopada. Wejście do klubu od godz. 17, występ o godz. 19.

Bilety do 12 listopada kosztują 89 zł, w dniu koncertu cena wzrośnie do 99 zł. Można je kupić online za pośrednictwem strony www.biletomat.pl. Szczegóły: www.facebook.com/KlubRura.

Po Organku – Nocny Kochanek

Organek w częstochowskim klubie Rura. Zabrzmi „Na razie stoję, na razie patrzę 1
Nocny Kochanek (mat. prasowe)

A jakie są kolejne koncertowe plany klubu Rura? 20 listopada powróci tu grupa Nocny Kochanek. Powodem będzie “Stosunkowo Udana Trasa”, czyli seria koncertów, promująca album “Stosunki Międzynarodowe”. Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka.

Wejście do klubu zaplanowano od godz. 18. O godz. 19 zagra Dziorga, a godz. 19.45 – Bruklin. Koncert Nocnego Kochanka rozpocznie się o godz. 20.30. Bilety w przedsprzedaży kosztują 69 zł, a w dniu koncertu – 79 zł. Sprzedaż prowadzona jest TUTAJ.

Zuzanna Suliga

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -