fbpx

Zespół 4Dreamers wystąpi w Lublińcu!

 

4Dreamers, królowie polskiej sceny młodzieżowej, ruszają w wiosenną trasę koncertową i odwiedzą Lubliniec. Kuba, Max, Tomek oraz Mateusz – ulubieńcy nastoletnich fanów popu już niebawem wystąpią w naszym mieście dzięki pewnej laureatce konkursu.

Prawdziwe zaskoczenie dla lublinieckich fanów zespołu 4Dreamers. Grupa wystąpi już 23 marca 2019 roku o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury. A to wszystko dzięki Oli Tararze, która wzięła udział w konkursie pt. „Wygraj koncert 4Dreamers specjalnie dla Ciebie” i zdobyła główną nagrodę.

Zapraszamy wszystkich fanów zespołu do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Na koncercie będzie można usłyszeć utwory z ich najnowszego albumu, jak i hity, które rozsławiły grupę. Po koncercie 4Dreamers będą pozować do wspólnych zdjęć i rozdawać autografy. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

4Dreamers to prawdziwa bomba na polskim rynku muzycznym. Poznali się dzięki programowi „The Voice Kids”, gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Chłopcy założyli zespół i postawili wszystko na jedną kartę. To pierwszy tak rozpoznawalny boysband na polskim rynku muzycznym od czasu Just 5! Potwierdzeniem ich sukcesu jest między innymi nominacja do Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa, druga już trasa koncertowa i drugi album.