fbpx
Strona głównaSportZdobył mistrzostwo Anglii z IBB Polonia Londyn. Teraz zagra w Exact Systems...

Zdobył mistrzostwo Anglii z IBB Polonia Londyn. Teraz zagra w Exact Systems Norwid

Mateusz Podborączyński będzie nowym libero 1-ligowego Exact Systems Norwid Częstochowa. W poprzednim sezonie grał w BAS Białystok, a w 2020 roku zdobył z IBB Polonia Londyn mistrzostwo Anglii.

Mateusz Podborączyński ma 23 lata. Gra na pozycji libero. W sezonie 2020/21 reprezentował barwy beniaminka Tauron 1 Ligi BAS Białystok. Przed przyjściem do Białegostoku występował w IBB Polonia Londyn, z którą wywalczył mistrzostwo Anglii.

Podborączyński podpisał umowę z Exact Systems Norwid na dwa lata.

– Witam serdecznie wszystkich kibiców i sympatyków klubu Exact Systems Norwid Częstochowa – mówi Mateusz Podborączyński cytowany na oficjalnej stronie klubu. – Jestem bardzo szczęśliwy, że poprzez grę w częstochowskim Norwidzie będę mógł w dalszym ciągu się rozwijać i wspólnie z drużyną walczyć o najwyższe cele. Dlatego też podpisałem kontrakt na dwa lata. Mam nadzieję, że wspólnie z drużyną dostarczymy wszystkim niezapomnianych emocji i oczywiście medali w rozgrywkach Tauron 1.Ligi. Pozdrawiam was bardzo serdecznie i do zobaczenia w hali.

Przypomnijmy, że działacze Exact Systems Norwida podpisali już dwa kontrakty z nowymi przyjmującymi. Umowy podpisali Artur Sługocki i Krzysztof Gibek. Podborączyński jest trzecim nowym zawodnikiem. W Exact Systems Norwid nowym trenerem został też niedawno Piotr Gruszka, co odebrano jako hit transferowy w Tauron 1 Lidze.

Działacze Exact Systems Norwida zapowiadają kolejne transfery.

Foto: Materiały prasowe klubu

Zdobył mistrzostwo Anglii z IBB Polonia Londyn. Teraz zagra w Exact Systems Norwid 1
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -