fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaZbiórka w częstochowskim teatrze. Można pomóc czworonożnym podopiecznym Fundacji Psia Duszka

Zbiórka w częstochowskim teatrze. Można pomóc czworonożnym podopiecznym Fundacji Psia Duszka

Teatr im. Mickiewicza organizuje kolejną akcję pomocy czworonogom z Fundacji Psia Duszka. Datki będzie można przekazać m.in. w niedzielę, 19 września przed spektaklem wieczornym.

Częstochowski Teatr im. Mickiewicza wielokrotnie angażował się i organizował akcje pomocy podopiecznym Fundacji Psia Duszka. Wraz z nowym sezonem artystycznym 2021/2022 kontynuuje te działania i zachęca widzów do wsparcia czworonogów.

Pierwsza zbiórka odbędzie się w niedzielę, 19 września, przed wieczornym spektaklem „Dziewiąty dzień księżycowy” w reżyserii Michała Zdunika. Od godz. 18.15 do 19 w holu kasowym aktorzy, pracownicy teatru i wolontariusze Fundacji Psia Duszka zbierać będą do puszek pieniądze, które zostaną przeznaczone na leczenie i utrzymanie czworonogów.

Kolejną zbiórkę zaplanowano na sobotę, 25 września. Tym razem odbędzie się ona tuż przed premierą muzycznej produkcji „Pożar w sercu” w reżyserii Roberta Dorosławskiego. Datki przekazywać będzie można również od godz. 18.15 do 19. Szczegóły TUTAJ.

ZS

Czytaj także: „Zażynki” na częstochowskiej scenie. To spektakl, który wsadza kij w mrowisko

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -