fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeZbierają pluszaki dla chorych dzieci

Zbierają pluszaki dla chorych dzieci

Częstochowscy policjanci przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji zbierania pluszaków dla dzieci przebywających w sali wybudzeń Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
„Pomóż Się Przytulić”, to ogólnokrajowe działania, które mają na celu zebranie jak najwięcej zabawek dla chorych maluchów. Pluszaki mają pomóc dzieciom pokonać stres wynikający z przebytych operacji. Chodzi o to, aby maluchy, przy których w chwili wybudzenia z narkozy nie będzie najbliższych mogły znaleźć pocieszenie i przytulić się do miękkiej zabawki.

Zbierają pluszaki dla chorych dzieci 1


W garnizonie częstochowskim policji akcja prowadzona jest wspólnie z Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie. Zbiórka maskotek potrwa do 2 września 2019 roku.
W ramach tej inicjatywy zostanie przeprowadzona zbiórka nowych pluszaków w częstochowskich jednostkach policji zarówno wśród funkcjonariuszy, jak i zatrudnionych w policji osób cywilnych.
Organizatorzy zachęcają do pomocy wszystkich pracowników policji na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Częstochowie.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -