Zarząd Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa przedstawił sponsorów

0
637

 

Dziś w Hotelu Ibis w Częstochowie odbyła się konferencja prasowa zwołana przez Zarząd Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa.
Na spotkaniu zaprezentowano sponsora tytularnego oraz nowego kapitana drużyny.
Sponsor tytularny Exact System, który wspiera klub od sześciu lat, dziś podpisał umowę na kolejne dwa lata. Od dziś także będzie głównym sponsorem pierwszoligowej drużyny.
Od 1 lipca sponsorem, który będzie pojawiał się w nazwach wszystkich drużyn jest firma Hemarpol.
Jak mówił na konferencji prasowej Lesław Walaszczyk, z Exact Sysytem – Cieszę się, że przedłużamy umowę z Norwidem. Klub się rozwija sportowo i organizacyjnie. Naszym zadaniem jest wspierać klub, aby mógł być jeszcze wyżej niż dotychczas. Urząd Miasta nie ma pomysłu na częstochowską siatkówkę. Mamy nadzieję, że klub będzie się dalej rozwijał.
Częstochowski klub chce rozpocząć nadchodzący sezon z najlepszym wynikiem. Już od przyszłego tygodnia rozpoczynają się także gry kontrolne. Drużyna Radosława Panasa rozegra 6 sparingów, w tym trzy u siebie, a na tydzień przed pierwszym meczem Norwid będzie organizatorem turnieju, który będzie ostatnim sprawdzianem formy przed rozpoczęciem ligi.
Mariusz Bogacki, z firmy Hermapol podkreślał, że głównym celem jest wspieranie sportu w pełnej rozciągłości. Lubimy sport i chcemy go wspierać. W Norwidzie są pewne idee, które też są naszymi ideami. Chcemy razem wcielać je w życie klubu.

Trener Radosław Panas przyznaje, że skupia się, aby ten sezon był na wysokim poziomie. Zawodnicy solidnie trenują, dobrze się komunikują między sobą a to dobrze wróży. Przygotowania idą zgodnie z planem, a zawodnicy są w coraz lepszej formie.
Nowym kapitanem drużyny został Bartosz Zrajkowski, który jak mówi będzie wspierał zespół i starał się aby motywacja do gry była coraz większa.
Na spotkaniu nastąpiło podpisanie umów na przyszłe lata ze sponsorami, a takę podpisano umowę z nowym zawodnikiem klubu Łukaszem Łapszyńskim, który w sezonie 2018/2019 będzie grał w barwach Norwida.

Zarząd Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa przedstawił sponsorów 1 Zarząd Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa przedstawił sponsorów 1 Zarząd Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa przedstawił sponsorów 1 Zarząd Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa przedstawił sponsorów 4 Zarząd Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa przedstawił sponsorów 1 Zarząd Klubu Sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa przedstawił sponsorów 6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here