fbpx
Targi budowlane, wyposażenia wnętrz i nieruchomości Częstochowa
Strona głównaSportPiłka nożnaZapraszamy na Tadex Cup 2021

Zapraszamy na Tadex Cup 2021

W najbliższą środę rozpocznie się na boiskach RKS Raków Częstochowa III Tadex Cup. Jest to kolejna edycja uznanej już w kraju rywalizacji młodych piłkarzy z roczników 2011 i młodszych.

Zapraszamy na Tadex Cup 2021 1
Zapraszamy na Tadex Cup 2021 2

W turnieju wezmą udział drużyny najsilniejszych polskich klubów piłkarskich. Dodatkowo gościem będzie drużyna akademii piłkarskiej z Czech. Oficjalne otwarcie turnieju odbędzie się w środę o godzinie 11.00. W pierwszym dniu drużyny będą rywalizowały w dwóch grupach. W czwartek odbędzie się runda finałowa, gdzie zobaczymy potyczki zwycięzców grup. Na bieżąco można śledzić wyniki drużyn na stronie Turnieju

Zapraszamy na Tadex Cup 2021 3

Akademia Lecha Poznań – Fundament piramidy szkolenia wielokrotnego mistrza Polski, najlepsi zawodnicy wybrani w wyniku preselekcji rozpoczynają tu swoją przygodę od szóstego roku życia.

Akademie FC Hradec Králové – Założona w 2012 roku akademia zrzeszająca utalentowanych chłopców z Czech i zagranicy, która kładzie nacisk na kompleksowe i zgodne z nowoczesnymi trendami szkolenie.

Akademia Raków – Akademia nastawiona na ciągły rozwój i samodoskonalenie, które w efekcie przynosi wielu utalentowanych wychowanków.

Barca Academy Warszawa – Pierwsza placówka utworzona przez Futbol Club Barcelona w Europie przekazująca młodym piłkarzom filozofię słynnego na całym świecie klubu.

Akademia Piłkarska Wisły Kraków – Powołana do życia w wyniku połączenia grup młodzieżowych Wisły Kraków SA oraz Szkółki Piłkarskiej TS Wisła Kraków na początku 2014 roku, której wychowankowie mają na koncie występy w Ekstraklasie.

Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA – Akademia posiadająca ugruntowaną pozycję w kraju, będąca kluczowym projektem klubu z Wrocławia, której młodzi wychowankowie systematycznie osiągają sukcesy.

Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin – Akademia piłkarska z wypracowanym schematem pracy, który zakłada przygotowanie zdolnej młodzieży do gry w I zespole Pogoni Szczecin.

Akademia Piłkarska Jagiellonia – Zrzeszająca 13 młodzieżowych drużyn, szkolonych przez doświadczonych trenerów reprezentujących w przeszłości na boisku Jagiellonię Białystok.

Zapraszamy do śledzenia Turnieju i kibicowania młodym Piłkarzom Akademii Rakowa Częstochowa.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -