fbpx
Strona główna Polecane Zaginęła kobieta. Częstochowska policja prosi o pomoc

Zaginęła kobieta. Częstochowska policja prosi o pomoc

Zaginęła kobieta. Częstochowska policja prosi o pomoc.

Chodzi o 56-letnią częstochowiankę Zdzisławę Nietrestę. Zdzisława Nietresta wyszła z domu tydzień temu, w poniedziałek, 6 lipca i dotąd nie powróciła. Kobieta nie skontaktowała się także z bliskimi.
Sprawą zajmują się policjanci z szóstego Komisariatu Policji w Częstochowie.
Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.

Zaginęła kobieta. Częstochowska policja prosi o pomoc 1Opis zaginionej: kobieta w wieku z wyglądu około 60 lat, wzrost 170 cm, szczupłej budowy ciała z widocznym brzuchem, włosy krótkie proste, farbowane na kolor jasny blond. Poszukiwana nie posiada uzębienia. W chwili zaginięcia ubrana była w niebieską bluzę z kapturem zapinaną na zamek, koszulkę typu t-shirt koloru miętowego, czarne spodnie — prawdopodobnie dresowe. Zaginiona nosi okulary korekcyjne z brązowymi oprawkami, które są skrzywione na lewą stronę. Na lewej skroni posiada bliznę po szyciu.


Osoby mogące udzielić informacji o zaistniałym zdarzeniu lub mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VI w Częstochowie ul. Łukasińskiego 26 tel. 47 858 16 11/ 12 55 lub z każdą najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997, lub 112.


(Źródło: KMP Częstochowa)

- Advertisment -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here