Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara dożywocia. 28-latek tymczasowo aresztowany

0
175

Na wniosek śledczych i prokuratora 28-latek trafił tymczasowo do aresztu. Za usiłowanie zabójstwa mężczyźnie grozi dożywocie.

W godzinach popołudniowych 8 lipca br. dyżurny z kłobuckiej komendy przyjął zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie w Dankowicach Drugich. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że agresywny 28-latek podczas rozmowy ze znanym mu 34-latkiem, nagle napadł go, zaczął rzucać w jego kierunku cegłami i grozić śmiercią.

Pokrzywdzony 34-letni mieszkaniec gminy Krzepice schronił się w samochodzie przed atakami. To jednak nie zniechęciło agresora, który rzucił w samochód metalowym prętem. O włos, a doszłoby do tragedii, gdy pręt wbił się w przednią szybę i przebił fotel kierowcy, na którym siedział pokrzywdzony. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji, mieszkaniec Krzepic uchylił się, unikając ciosu. Mężczyzna nie odniósł obrażeń.

28-latek został zatrzymany przez policjantów. W trakcie przeszukania znaleziono u niego ponad 50 działek metamfetaminy.

Zatrzymanemu mężczyźnie prokurator przedstawił zarzuty usiłowania zabójstwa, gróźb karalnych oraz posiadania niedozwolonych środków odurzających. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara dożywocia. Na wniosek prokuratora i śledczych 28-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara dożywocia. 28-latek tymczasowo aresztowany 1 Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara dożywocia. 28-latek tymczasowo aresztowany 2

(Źródło: KPP Kłobuck)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here