UWAGA! Policja poszukuje podejrzanego o dzisiejsze zabójstwo

0
1371
Jacek Jaworek 2

Częstochowska Policja na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukuje Jacka Jaworka, 52-latka podejrzanego za zabójstwo trzech osób spod częstochowskiej miejscowości.

Jacek Jaworek 1
fot. KMP w Częstochowie

Dzisiaj nad ranem 10 lipca na policję wpłynęło zgłoszenie o awanturze domowej, która miała miejsce na jednej z posesji w miejscowości Borowce pod Częstochową.

Po dotarciu pod wskazany adres funkcjonariusze niestety  znaleźli ciała trzech osób: 17-latka oraz jego 44-letnich rodziców. Wszyscy troje mieli rany postrzałowe. Podejrzany o to zabójstwo chwile wcześniej odjechał z miejsca zdarzenia.

Jak podaje częstochowska policja, podejrzanym o to zabójstwo jest 52-letni Jacek Jaworek, mieszkaniec Częstochowy. Aktualnie trwa obława na mężczyznę.

Funkcjonariusze proszą wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu podejrzanego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu czy też mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

Policjanci ostrzegają również, że mężczyzna może być uzbrojony.

Okoliczności tragedii, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają myszkowscy policjanci.

Jacek Jaworek 3
fot. KMP w Częstochowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here