Zawody wędkarskie „Wędka z kołowrotkiem” z okazji 35-lecia Koła PZW Poczesna

0
367

Z okazji 35-lecia Koła PZW Poczesna zostały zorganizowane zawody sportowe pod przewodnictwem Prezesa Tadeusza Radomiaka, w formule „wędka z kołowrotkiem”.

Zawody „wędka z kołowrotkiem” wygrali:

  • Paweł Świącik – I miejsce;
  • Tomasz Fidler – II miejsce;
  • Sławomir Wawrzyńczak – III miejsce.

Dodatkowo podczas zawodów wszystkim tym, którzy przez 35 lat  bezinteresownie poświęcali swój prywatny czas, aby zadbać o akweny na terenie Gminy Poczesna czy pomagali przy organizacji zawodów sportowych, Prezes Koła Poczesna Tadeusz Radomiak w imieniu swoim oraz wszystkich członków Zarządu serdecznie podziękował.

Podziękowania trafiły do władz Gminy Poczesna, która przez te wszystkie lata wspierała działalność koła  i pomagała  we wszystkich działaniach.

Podziękowania trafiły również do sponsorów, którzy pomogli w organizacji zawodów: 

  • Arkadiusza Pawlaka ze sklepu Big Fish;
  • Adama Ligęzy z Decathlon Poczesna.

 –„…za to, że  jesteście i pomagacie, że tworzymy zgraną grupę, możemy wspólnie oddawać się naszej pasji, rywalizować w zawodach, wymieniać się wiedzą, ale również chwalić się swoimi osiągnięciami, bo kolega, który podziela to samo hobby to prawdziwy skarb. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich i do następnej okrągłej rocznicy.”– tak dziękował Tadeusz Radomiak członkom Koła.

Przewodnicząca Rady Gminy – Iwona Choła w imieniu swoim i Wójta Gminy Poczesna – Krzysztofa Ujmy z okazji Jubileuszu 35- lecia powstania i działalności Koła Poczesna złożyła serdeczne gratulacje  i podziękowania za dotychczasową owocną działalność na niwie sportu wędkarskiego.

[post_gallery]

 (Źródło: Gmina Poczesna)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here