fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaEkologiaZ Lublina do Kłobucka?

Z Lublina do Kłobucka?

 

Zaledwie kilka dni temu (17 lutego) Jerzy Sądel został odwołany z pełnienia funkcji Dyrektora Lasów Państwowych w Lublinie. Zastąpił go Marek Kamola, wykładowca w Zakładzie Przyrodniczych Podstaw Leśnictwa Uniwersytetu Przyrodniczego oraz kierownik pracowni w Lublinie Zespołu Ochrony Lasu w Radomiu. W Kłobucku słychać głosy, iż Sądel powrócił i pracuje w kłobuckim nadleśnictwie.

Jerzy Sądel swoją kadencję rozpoczął 5 czerwca 2014 r., po przejściu Jadwigi Wiśniewskiej do Parlamentu Europejskiego. Przez wiele lat swojej kariery w Lasach Państwowych związany był z nadleśnictwem w Kłobucku. Z polityką pierwszy raz spotkał się w 2006 roku, kiedy zasiadał w Radzie Powiatu Kłobuckiego. Listopad 2015 roku okazał się być dobrym rokiem dla Jerzego Sądla. Dostał powołanie na Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Dyrektorem Lasów Państwowych był od listopada 2015 do lutego 2019r.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy Jerzy Sądel obejmie fotel dyrektora w Kłobuckim Nadleśnictwie. Odpowiedź zapewne poznamy w niedługim czasie. Dotychczas słychać jedynie pogłoski nielicznych, iż Sądel już pracuje przy Zakrzewskiej 85 w Kłobucku.

(p.s-b.)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -