fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoWyraź swoje zdanie na temat oznakowania dróg – zachęca GDDKiA

Wyraź swoje zdanie na temat oznakowania dróg – zachęca GDDKiA

Na stronach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ruszyła ankieta na temat oznakowania autostrad i dróg ekspresowych w kraju. Może w niej wziąć udział każdy kierowca. GDDKiA zapewnia, że weźmie pod uwagę sugestie respondentów i zmieni ewentualne nietrafione zdaniem użytkowników dróg oznakowanie.

O co pyta GDDKiA w swojej sondzie? Między innymi o to, czy jej propozycja oznakowania eksperymentalnego jest bardziej czytelna niż obowiązujące oznakowanie autostrad i dróg ekspresowych, a także, czy znaków przy drogach nie jest za dużo i czy są pomocne.

Celem przeprowadzenia badania jest poznanie opinii kierowców na temat oznakowania eksperymentalnego oraz obecnie obowiązujących rozwiązań w zakresie znaków drogowych.

Jak pisze na swojej stronie GDDKiA, uczestnicy ankiety ocenią nowe znaki wprowadzone w ramach oznakowania eksperymentalnego na autostradach i drogach ekspresowych, wypowiedzą się na temat oznakowania objazdów oraz przejazdów i wjazdów awaryjnych.

Kierowcy będą mogli również wskazać miejsca, gdzie ich zdaniem znaków jest za dużo lub te drogi krajowe, przy których oznakowanie należałoby zwiększyć bądź poprawić.

Udział w badaniu, jak zapewnia Dyrekcja, zajmuje maksymalnie 10 minut.

Ankieta znajduje się na stronie:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgBqNUdMTRI8NCumxZO3m4UebWKZnm1eWbKVRVz0tY93nuAw/viewform

(fot. GDDKiA)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -Politechnika Opolska