fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaWydarzeniaWyprawki szkolne od Joanny Przetakiewicz dla 40 uczniów z Ukrainy. Bizneswoman odwiedziła...

Wyprawki szkolne od Joanny Przetakiewicz dla 40 uczniów z Ukrainy. Bizneswoman odwiedziła PSP nr 7 w Radomsku

Niecodzienne odwiedziny w Szkole Podstawowej nr 7 w Radomsku. Joanna Przetakiewicz, projektantka mody, bizneswomen, inicjatorka ruchu społecznego Ery Nowych Kobiet, osobiście przekazała plecaki wypełnione przyborami szkolnymi i zabawkami dla dzieci z Ukrainy.

Wizyta Pani Joanny odbyła się za pośrednictwem należącej do Ery Nowych Kobiet- Karoliny Gontkowskiej. Oprócz plecaków przekazano również dary do transportów, które już wyjechały na Ukrainę.

W spotkaniu wziął udział prezydent Jarosław Ferenc, sekretarz Kamila Malinowska-Sztangreciak oraz skarbnik Mariola Wypych.

Radomsko może pochwalić się aktywnymi działaniami na rzecz uchodźców. Zbiórki, bieżąca pomoc, organizowanie transportów humanitarnych do miasta Partnerskiego Wozniesieńsk. Podczas spotkania, prezydent Radomska, pochwalił mieszkańców i instytucje za ogromne zaangażowanie we wszelkie akcje pomocowe.

Joanna Przetakiewicz nie kryła zachwytu i radości. Doceniła ogrom pracy wielu osób, które przyczyniły się do stworzenia dzieciom z Ukrainy poczucia bezpieczeństwa i drugiego domu. Szczęście i uśmiech dzieci, są najlepszymi dowodami na to, że pomaganie zawsze ma sens.

Wyprawki szkolne nie były jedyną atrakcją podczas tej wizyty. Pani Joanna odwiedziła szkołę razem ze swoimi pupilami, które szybko zaprzyjaźniły się z dziećmi.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -