fbpx
Strona głównaPolecaneMłodzieżowa Rada Miasta w Myszkowie ogłasza konkurs. Do wygrania kurs na prawo...

Młodzieżowa Rada Miasta w Myszkowie ogłasza konkurs. Do wygrania kurs na prawo jazdy kategorii „B”

Świetny pomysł na konkurs i cenna nagroda. Nagroda, która poprawia komfort życia i ułatwia np. znalezienie pracy. Młodzieżowa Rada Miasta Myszkowa ogłasza konkurs, w którym zwycięzca otrzyma kurs na prawo jazdy kategorii „B”.

Posiadanie prawa jazdy, jest częstym marzeniem młodego pokolenia, ale także konkretnym wydatkiem. To właśnie oczekiwania i potrzeby młodzieży stały się powodem ogłoszenia konkursu.

Mogą w nim wziąć udział mieszkańcy Gminy Myszków urodzeni w latach 2001-2004. Warunkiem jest wypełnienie formularzy konkursowych, które zawierają kilka pytań dotyczących Młodzieżowej Rady Miasta w Myszkowie. Konkurs składa się z dwóch etapów. Zapewne trzeba trochę poszperać, by znaleźć odpowiedzi na pytania, ale warto, ponieważ nagroda jest cenna.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie i formularzach dostępnych na stronie https://www.miastomyszkow.pl/aktualnosci/3121

Prawidłowo wypełnione formularze zgłoszeniowe można nadsyłać lub składać do 8 kwietnia. Koperty z dopiskiem „Konkurs-kurs prawa jazdy” należy składać w biurze podawczym Urzędu Miasta Myszków lub przesłać pocztą(adres w regulaminie).

W pierwszym etapie konkursu, Komisja oceni poprawność nadesłanych formularzy, a w etapie drugim, w drodze losowania, zostanie wyłoniony zwycięzca. Losowanie odbędzie się na sali sesyjnej Urzędu Miasta Myszków.

Wynik konkursu zostanie ogłoszony do 22 kwietnia na stronie Miasta Myszków i w mediach społecznościowych.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -