Wspólnie dbajmy o środowisko

0
194

O tym, że musimy dbać o środowisko naturalne, przekonywać chyba już nikogo nie trzeba. Czysta woda i czyste powietrze, to prawdziwe skarby, których niczym nie można zastąpić. W ograniczeniu groźnych zanieczyszczeń powietrza pomóc nam mogą coraz nowocześniejsze technologie i rozwiązania. W połączeniu z wiedzą specjalistów dają one naprawdę potężne narzędzie w walce o zdrową przyrodę.

Wspólnie dbajmy o środowisko 1
www.fotopleszew.com.pl


Takie właśnie rozwiązania, poparte wiedzą i doświadczeniem proponuje firma Komiz®. To producent kotłów sztoker®. Jak informuje firma, “są one przeznaczone do przygotowania ciepłej wody w układach centralnego ogrzewania do temperatury na wyjściu z kotła nie przekraczającej 85° Celsjusza”.
To idealne rozwiązanie, gdyż kotły te można z powodzeniem wykorzystywać w instalacjach centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zarówno w układach grawitacyjnych jak i w obiegach wymuszonych tzw. pompowych. Jak zapewnia producent tych urządzeń, kotły doskonale sprawdzą się do ogrzewania zarówno budynków jedno- oraz wielorodzinnych. Z rozwiązań firmy korzystać mogą także budynki użyteczności publicznej, sklepy oraz obiekty produkcyjne. Wszystko dzięki wysokiej wydajności urządzeń.
Urządzenia firmy Komiz® są nie tylko nowoczesne, wydajne, ale także wytrzymałe.
Kotły te posiadają atesty najwyższej, piątej klasy wg normy PN EN 303-5:2012. Zostały wysoko ocenione nie tylko w zakresie cieplno-emisyjnym, ale także pod względem bezpieczeństwa użytkowania. Produkty firmy spełniają ponadto wymogi dotyczące ekoprojektu (tzw.ecodesignu) UE 1189/2015.
Istotną zaletą kotłów firmy Komiz® są bardzo małe wymiary oraz duża wygoda ich użytkowania. Jak zapewnia producent, nie trzeba wcale wielkiego wysiłku, aby w domu czy biurze mieć ciepło. Obsługa kotła jest bardzo łatwa. Zautomatyzowane urządzenia nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy tylko opanowanie zamontowanego w kotle panelu sterowania. Uzupełnianie zasobnika paliwa w kotłach sztoker® i usuwanie popiołu również nie sprawia większego problemu. Odbywa się co kilka dni, co jest zaletą dla osób, które cenią sobie czas.
Zakup kotłów piątej klasy odbywa się z różnego rodzaju dofinansowanie. Jednym z obecnie dostępnych dofinansowań jest program „Czyste powietrze”. To ciekawe i pomocne rozwiązanie, które przyczyni się do ochrony środowiska naturalnego.
Jakość, innowacyjność, a także efektywność urządzeń produkowanych przez Komiz® zostały docenione przez specjalistów. Firma może się pochwalić licznymi nagrodami i medalami, otrzymała np. “Nagrodę Konsumenta 2019”, która przyznawana jest za wysoką jakość produktów, któremu towarzyszy wysokie zadowolenie konsumentów.
Komiz jest również posiadaczem prestiżowego certyfikatu “Bardzo Dobra Marka”.
Wszelkie szczegóły dotyczące oferty firmy znaleźć można na stronie internetowej: www.komiz.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here