fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeWojewództwo śląskie rusza z projektem planu gospodarki odpadami

Województwo śląskie rusza z projektem planu gospodarki odpadami

Zarząd Województwa Śląskiego przystąpił do opracowania projektu „Planu gospodarki odpadami na lata 2023 – 2028”. Firmy branży odpadowej powinny zgłosić do tego dokumentu swoje zamierzenia inwestycyjne.

Pierwszym etapem prac jest zebranie danych i informacji niezbędnych do opracowania tzw. planu inwestycyjnego dla całego Województwa Śląskiego.

Dlatego w przypadku planowania przez podmioty gospodarcze działań polegających na modernizacji, rozbudowie, zamknięciu instalacji, budowie nowej instalacji, zmianie profilu działalności zakładu, innych działań dotyczących gospodarowania odpadami, wskazane jest poinformowanie o zamierzeniach poprzez umieszczenie szczegółowych danych w tabelach zawartych w załączniku.

Wypełnione tabele należy przekazać pocztą elektroniczną z podpisem kwalifikowanym na adres [email protected] lub za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej E-puap w terminie do 28.09.2022 r. Trzeba przesyłać wyłącznie wypełnione tabele dotyczące planowanej działalności.

Ewentualne pytania można kierować do pracowników Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa pod nr. tel. 34 3707455. Więcej informacji znajduje się na tej stronie.

(LN, mat. UM Częstochowy)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -