fbpx

Wojewódzki Urząd Pracy wraz z partnerami zaprasza na Jurajskie Targi Pracy dla Młodzieży on-line.

Podczas Targów Pracy będzie 30 wystawców, oferty pracy i staży zarówno z Polsce, jak i poza granicą.

Jurajskie Targi Pracy odbędą się 14 i 15 września w godzinach od 9.00 do 14.00.

Ze względów bezpieczeństwa odbędzie się online na platformie TUTAJ

Jest to propozycja głównie dla młodzieży, studentów oraz osób poszukujących pracy lub mających zamiar ją zmienić, ale także dla przedsiębiorców z terenu województwa śląskiego, w szczególności z Subregionu Północnego.

Targi te w całości odbędą się w Internecie, na specjalnie przygotowanej do tego wirtualnej hali wystawienniczej. Uczestnicy będą mogli rozmawiać ze sobą za pomocą czatu lub komunikatora Skype. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą 30 wystawców, uzyskać informacje oraz rozwiać wątpliwości a także złożyć CV. W wydarzeniu wezmą także udział pracownicy Europejskich Służb Zatrudnienia EURES i Punktu Informacyjnego Europejskiego Funduszu Społecznego oraz sieci Eurodesk.

Targi Pracy to doskonała okazja by zapoznać się z możliwościami, oczekiwaniami i wymogami rynku pracy, który jest zróżnicowany oraz dynamiczny. Powstanie przestrzeń, w której pracodawcy,  jak i zainteresowani podjęciem lub zmianą pracy, będą mieli okazję do zaprezentowania swoich mocnych stron, czego efektem może być nawiązanie satysfakcjonującej współpracy.
Będzie się można również dowiedzieć, jakiego rodzaju stanowiska oferują firmy, jakie są wymagania dla kandydatów oraz jakie warunki pracy proponują, a także skorzystać z porad ekspertów między innymi z ZUS, KRUS i US.

Organizatorami Jurajskich Targów Pracy między innymi jest: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, Ochotnicze Hufce Pracy – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie, Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie.

Jurajskie Targi Pracy dla Młodzieży odbędą się w domenie  TUTAJ (platforma będzie dostępna w dniu targów).

Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk zaprasza wszystkich chętnych na Jurajskie Targi Pracy TUTAJ.

K KIK