fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneWłókniarz i tor w Częstochowie otrzymali licencję na 2022 rok!

Włókniarz i tor w Częstochowie otrzymali licencję na 2022 rok!

Bardzo dobre wieści dotarły dziś do nas z serca naszego klubu, czyli toru przy ul. Olsztyńskiej. Decyzją Andrzeja Polkowskiego oraz Leszka Demskiego obiekt w Częstochowie, na którym rozgrywane są mecze w PGE Ekstralidze, zawody indywidualne oraz treningi otrzymał licencję, która umożliwia legalną organizację tychże zawodów w zbliżającym się sezonie 2022.

Delegaci z ramienia Polskiego Związku Motorowego oraz Speedway Ekstraligi byli pod wrażeniem inwestycji, jakie poczynione zostały na stadionie w Częstochowie przy ul. Żużlowej. Ich skala: wymiana band, montaż odwodnienia liniowego czy budowa podestu dla fotoreporterów – oraz efekt finalny wywarły na nich bardzo duże wrażenie. Cieszymy się z otrzymanej oceny „bardzo dobrej”, którą obserwatorzy wystawili naszemu klubowi, a która to jest dla nas dodatkową motywacją.

Dzisiejsza licencja pozwala częstochowskiemu klubowi już oficjalnie napisać do wszystkich kibiców Włókniarza Częstochowa krótkie przesłanie: Do zobaczenia wkrótce na Arena zielona-energia.com!

AK, informacja prasowa klubu

Włókniarz i tor w Częstochowie otrzymali licencję na 2022 rok! 1
Włókniarz i tor w Częstochowie otrzymali licencję na 2022 rok! 2
Włókniarz i tor w Częstochowie otrzymali licencję na 2022 rok! 3
WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -