Wiktor Andryszczak Indywidualnym Wicemistrzem Polski w mini żużlu

Wiktor Andryszczak z klubu UKS Speedway Rędziny zajął drugie miejsce, a tym samym tytuł Wicemistrza w Indywidualnych Mistrzostwach Polski 2021 w mini żużlu.

Wiktor Andryszczak 6

Podczas sobotniego 18. Finału Indywidualnych Mistrzostw Polski w mini żużlu, które odbyły się na stadionie GKS Wybrzeże w Gdańsku, zawodnik UKS Speedway Rędziny – Wiktor Andryszczak wywalczył srebrny medal, a tym samym zdobył tytuł Wicemistrza.

W finałowych zawodach UKS Speedway Rędziny reprezentowało trzech zawodników:

• Wiktor Andryszczak
  • Miłosz Kowalski
  • Oskar Kręglicki.

Do finału dostał się tylko Wiktor Andryszczak, który nie zawiódł i po zaciętej walce na torze do mety dojechał jako drugi. Dla młodego zawodnika to pierwszy tego typu ogromny sukces.

Tuż przed Wiktorem na mecie stawił się Maksymilian Pawełczak z BTŻ Polonia Bydgoszcz, zdobywając złoty medal i tytuł Mistrza Indywidualnych Mistrzostwa Polski w mini żużlu. Trzeci był Mikołaj Krok z GUKS Speedway Wawrów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych indywidualnych oraz drużynowych sukcesów żużlowych.