fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoWidziałeś zaginionego 77-letniego Józefa Krasowskiego? Obejrzyj film i powiadom częstochowską policję

Widziałeś zaginionego 77-letniego Józefa Krasowskiego? Obejrzyj film i powiadom częstochowską policję

Policjanci z Częstochowy nieustająco poszukują 77-letniego Józefa Krasowskiego. Osoby, które widziały zaginionego, podróżowały pociągiem na trasie Przemyśl–Zielona Góra i widziały lub rozmawiały z zaginionym, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 858 1255 lub 112.

Trwają poszukiwania 77-letniego Józefa Krasowskiego. Zaginiony 19 stycznia o godz. 16.57 na Dworcu Stradom w Częstochowie wsiadł do pociągu Intercity Mehoffer numer 37104 relacji Przemyśl–Zielona Góra. Pociąg zatrzymywał się na stacji w Lublińcu, Opolu, Brzegu, Oławie i Wrocławiu. Następnie z Wrocławia część wagonów pojechała do Zielonej Góry, a pozostała do Jeleniej Góry.

Widziałeś zaginionego 77-letniego Józefa Krasowskiego? Obejrzyj film i powiadom częstochowską policję 1
Zdjęcia z monitoringu PKP – Dworzec Stradom w Częstochowie

Każda informacja może pomóc w odnalezieniu mężczyzny, dlatego zwracamy się z prośbą do osób, które widziały zaginionego, podróżowały pociągiem na tej trasie i widziały lub rozmawiały z zaginionym, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub 112.

Pomóc w poszukiwaniach ma zamieszczony przez policję film, a także zdjęcia z monitoringu PKP – Dworzec Stradom w Częstochowie.

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 centymetrów, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie siwe, kilkudniowy siwy zarost, widoczne ubytki w uzębieniu.

W chwili zaginięcia ubrany był w: zimową kurtkę koloru grafitowego, czarne spodnie,czarną wełnianą czapkę, flanelową koszulę, bordowy sweter, czarne buty wiązane, okulary korekcyjne z niebieskimi oprawkami.

Więcej informacji na: czestochowa.policja.gov.pl.

mat. KMP w Częstochowie

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
Ford Puma hybrydowy SUV

Popularne

- Advertisment -Ford Puma hybrydowy SUV