Wicelider Tauron 1 Ligi lepszy od Exact Systems Norwid Częstochowa. 3:0 dla Będzina…

W środowym meczu Tauron 1 Ligi siatkarze Exact Systems Norwid przegrali u siebie z wiceliderem MKS-em Będzin 0:3.

Przed meczem zdecydowanym faworytem byli goście, którzy zajmowali 2. pozycję w tabeli Tauron 1 Ligi. Pierwszego seta MKS wygrał do 20. W drugim secie gospodarze zagrali jeszcze słabiej, bo ulegli 17:25.

Na początku 3. seta trwała zacięta walka. Na początku seta było 6:6. Później 7:6 i 9:8 dla gospodarzy. Exact Systems Norwid prowadził też 11:9 po asie Gibka! Później było 17:12 dla gospodarzy i częstochowscy kibice liczyli na odwrócenie spotkania… Goście odrobili jednak straty na 18:19!

Później inicjatywę przejęli goście, którzy wygrali 27:25 i cały mecz 3:0.

Exact Systems Norwid Częstochowa – MKS Będzin 0:3 (20:25, 17:25, 25:27)

Exact Systems Norwid: Kowalski, Łapszyński, Usowicz, Kryński, Długosz, Zawalski, Sługocki (libero) – Biliński, Gibek, Popiela, Wnuk, Mucha.

AK, foto: Exact Systems Norwid

Wicelider Tauron 1 Ligi lepszy od Exact Systems Norwid Częstochowa. 3:0 dla Będzina... 2