fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaKultura i rozrywkaWeekend z pstrągiem w roli głównej

Weekend z pstrągiem w roli głównej

Nadchodzące sobota i niedziela upłynął w Złotym Potoku pod znakiem pstrąga. Po raz 23.w niedzielę, 4 sierpnia na Błoniach przy „Amerykanie” odbędzie się Święto Pstrąga. Poprzedzi je w sobotę druga edycja Święta Jurajskiej Ryby. Jak zapewniają organizatorzy, będzie ciekawie, smacznie i wesoło.

Weekend z pstrągiem w roli głównej 1

W sobotę zabawa rozpocznie się o godziny 15. Na godzinę 16. 30 zaplanowano pokaz kulinarny Zbigniewa Buczkowskiego. Znany aktor da się poznać widowni z nieco innej, mało dotąd znanej strony. O godzinie 20 organizatorzy przewidują koncert Moniki Lewczuk, po którym rozpocznie się „Dyskoteka pod gwiazdami”.

W niedzielę nad „Amerykanem” pierwsi goście spodziewani są już od 6 rano. Wtedy rozpoczną się zawody wędkarskie. Właściwe święto rozpocznie się godzinie 14.30.  Pół godziny później ruszy tradycyjny konkurs kulinarny pod hasłem: „Pstrąg na 12 sposobów”. O 16.30 wystąpi grupa Szafa Gra, na dwie godziny później zespół Piękni i Młodzi. Święto pstrąga zakończy o godzinie 20 „Dyskoteka pod gwiazdami”.

 Jak zwykle świętu ryby towarzyszyć będą zawody sportowe i konkursy – m.in. turniej piłki plażowej i turniej sołectw. Cały czas czynne będą stoiska gastronomiczne, na których serwowany ma być oczywiście pstrąg.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -