fbpx
Strona głównaSportWe wtorek Raków powalczy na wyjeździe z Wartą Poznań

We wtorek Raków powalczy na wyjeździe z Wartą Poznań

Raków nie ma dużo czasu na odpoczynek i regenerację sił. Po sobotnim meczu w PKO BP Ekstraklasie z Lechem Poznań częstochowianie już we wtorek zagrają na wyjeździe z Wartą Poznań i celują w kolejne 3 punkty. Ale łatwo nie będzie, bo Warta wiosną gra bardzo dobrze…

Pracowitą końcówkę kwietnia będą mieć piłkarze Rakowa. Częstochowianie już we Wtorek zagrają na wyjeździe z Wartą Poznań, która w 2021 roku gra bardzo dobrze. Piłkarze z Poznania w 2021 roku z 11 spotkań przegrali tylko 2. 7 razy wygrywali i odnotowali też 2 remisy. Dzięki swojej skutecznej grze zdecydowanie poprawili swoją sytuację w tabeli i są obecnie na wysokim 6. miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Poznaniacy mają na swoim koncie 36 punktów i tracą do Rakowa 7 „oczek”.

We wtorek Raków powalczy na wyjeździe z Wartą Poznań 1

Piłkarze Rakowa muszą skoncentrowani podejść do meczu z Wartą, ale mają swoje cele oraz ambicję i będą chcieli wygrać. Podopieczni trenera Marka Papszuna cały czas gonią wicelidera Pogoń Szczecin i walczą o miejsce na podium. Kibice Rakowa spodziewają się we wtorek pomyślnych wieści.

Druga połowa kwietnia będzie pracowita dla piłkarzy Rakowa. Już w piątek Raków ma zaplanowany kolejny mecze w PKO BP Ekstraklasie ze Śląskiem Wrocław. Ma już się odbyć w Częstochowie przy ul. Limanowskiego. Następnie 28 maja czerwono-niebiescy rozegrają awansem mecz w Białymstoku z Jagiellonią, bo 2 maja będą walczyć w finale Pucharu Polski w Lublinie z Arką Gdynia.

We wtorek Raków powalczy na wyjeździe z Wartą Poznań 2

Foto: Gazeta Regionalna/AK

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -