fbpx
Strona głównaSportMożna wylicytować obraz z podobizną i podpisem Leona Madsena autorstwa Elżbiety Kozar....

Można wylicytować obraz z podobizną i podpisem Leona Madsena autorstwa Elżbiety Kozar. Aktualna stawka już 5500 zł.

Środowisko żużlowe postanowiło pomóc chorej dziewczynce Ninie Słupskiej, która potrzebuje zebrać na leczenie aż 9 milionów złotych. W akcję można włączyć się m.in. licytując obraz Leona Madsena z autografem. W poniedziałek o godz. 20 wart był już 5500 zł.

16 kwietnia na stronie fb Włókniarza Częstochowa wystartowała licytacja obrazu Leona Madsena z jego podpisem. Włókniarz zaproponował cenę wywoławczą 500 zł, którą można przebijać o 50 zł. Fani żużlowca szybko wzięli się do roboty. W poniedziałek o godz. 20 obraz wart był już 5500 zł., a licytacja kończy się dopiero w piątek, 23 kwietnia o godz. 20.

Oto co napisali organizatorzy licytacji na fb Włókniarza:

„Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy licytację obrazu z podobizną i podpisem Leona Madsena. Kilka miesięcy temu rozpoczęła się ogólnopolska zbiórka pieniędzy na leczenie Niny Słupskiej. Pomoc dla bratanicy sędziego żużlowego Pawła Słupskiego zjednoczyła działaczy, zawodników oraz kibiców czarnego sportu, którzy niczym jedna, wielka rodzina, rozpoczęli wspólne starania o zebranie kwoty 9 milionów złotych potrzebnej na leczenie chorej dziewczynki. Eltrox

Włókniarz Częstochowa również dołącza się do aktywnej pomocy dziewczynce. Aby wziąć udział w licytacji należy umieścić pod tym postem komentarz, z kwotą, za którą chcecie Państwo kupić obraz – musi być ona wyższa o minimum 50,00 zł od tej, która na dany moment jest najwyższą. Każdy, kto bierze udział w licytacji, zobowiązuje się – w przypadku zwycięstwa – do wpłacenia podanej przez siebie kwoty pieniędzy. Całkowita kwota, za jaką zostanie wylicytowany obraz zasili konto Niny Słupskiej. Ze zwycięzcą licytacji skontaktujemy się po jej zakończeniu za pomocą wiadomości prywatnej na Facebook”.

Autorką obrazu jest malarka Elżbieta Kozar. Podobizna Leona Madsena umieszczona jest metodą natryskową na płycie HDF (125cm x 75 cm).

Można wylicytować obraz z podobizną i podpisem Leona Madsena autorstwa Elżbiety Kozar. Aktualna stawka już 5500 zł. 1

Foto: Materiały prasowe Włókniarza

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -