We Wszystkich Świętych darmowa komunikacja miejska oraz zmiana organizacji ruchu w okolicy cmentarzy w Radomsku

0
563

We Wszystkich Świętych w Radomsku komunikacja miejska będzie darmowa. Dodatkowo trzeba się w tym dniu nastawić na zmianę organizacji ruchu przy cmentarzach.

Tak jak było to w latach ubiegłych, tak i w tym roku komunikacja miejska będzie darmowa w dniu 1 listopada. Linia numer „0” będzie kursowała ze zwiększoną częstotliwością. W dobie pandemii trzeba pamiętać o zachowaniu dystansu oraz limicie, jaki obowiązuje w środkach komunikacji.

Włodarze miasta proszą również o nieparkowanie pojazdów osobowych na pętli autobusowej przy ul. Jagiellońskiej!

We Wszystkich Świętych darmowa komunikacja miejska oraz zmiana organizacji ruchu w okolicy cmentarzy w Radomsku 1
Fot: UM Radomsko

We Wszystkich Świętych trzeba także uzbroić się w cierpliwość oraz przygotować na czasową zmianę ruchu w rejonie Nowego i Starego Cmentarza w Radomsku.

W tym dniu ulicą jednokierunkową będzie ul. Prymasa Wyszyńskiego. Na odcinku skrzyżowań z Jagiellońską i Skoczyńskiego od godziny 7:00 31 października do godziny 8:00 2 listopada będzie się odbywać ruch jedynie w kierunku centrum miasta.

Dodatkowo będzie obowiązywać zakaz zatrzymywania się na ulicy Stodolnej po obu jej stronach pobocza na odcinku między ulicą Prymasa Wyszyńskiego i ulicą Pustą. Zakaz zatrzymywania się obowiązuje od godziny 15:00 30 października do godziny 9:00 3 listopada.

We Wszystkich Świętych darmowa komunikacja miejska oraz zmiana organizacji ruchu w okolicy cmentarzy w Radomsku 2
Fot: UM Radomsko