fbpx

W Częstochowie odbędą się warsztaty fotograficzne, które poprowadzi jeden z pionierów „Malowania Światłem”

W sobotę, 22 kwietnia w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie odbędą się warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Dariusz Machura. Liczba miejsc jest ograniczona!

Warsztaty studyjne „Light painting” to fotograficzna propozycja, którą przygotował dla pasjonatów Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie. Partnerem wydarzenia, które odbędzie się 22 kwietnia, jest Jurajski Fotoklub Częstochowa.

Trzygodzinne zajęcia rozpoczną się o godz. 18, poprowadzi je Dariusz Machura – fotograf specjalizujący się w technice „Malowania Światłem” i fotografii na długim czasie naświetlania.

W Częstochowie odbędą się warsztaty fotograficzne, które poprowadzi jeden z pionierów "Malowania Światłem" 2
Dariusz Machura

To ambasador marki oświetleniowej FOMEI oraz profesjonalnego sprzętu do malowania światłem – Ants On A Melon. Członek grupy fotograficznej Jurassic Photo Team, fan wszelkiego rodzaju kreatywnego i kolorowego świetlenia LED i nie tylko. Efekty na jego zdjęciach uzyskuje już na surowym materiale z aparatu, bez ingerencji programów graficznych czy renderowania 3D przez co każde zdjęcie wykonane za pomocą „Malowania Światłem” będzie unikatowe i niemożliwe do powtórzenia.

Udział w zajęciach prowadzonych przez jednego z pionierów „Malowania Światłem” w Polsce, kosztuje 150 zł. Liczba miejsc jest ograniczona (maks. 10 osób), decyduje kolejność wpłat.

W Częstochowie odbędą się warsztaty fotograficzne, które poprowadzi jeden z pionierów "Malowania Światłem" 3
mat. ROK

Wpłaty należy dokonać do 19 kwietnia. Karta zgłoszeń i szczegóły dostępne są na stronie rok.czestochowa.pl.

Warsztaty realizowane są w ramach Mobilnego Uniwersytetu Kultury i Sztuki (MUKiS).

red.