fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneW województwie badają mobilność mieszkańców

W województwie badają mobilność mieszkańców

W województwie śląskim badają mobilność mieszkańców. Informacje są zbierane na zlecenie Marszałka Województwa Śląskiego. Akcja potrwa do końca listopada.

W województwie badają mobilność mieszkańców 1

W wylosowanych gospodarstwach domowych, a także w centrach handlowych ankieterzy zapytają mieszkańców całego województwa śląskiego o sposoby przemieszczania się do pracy, szkoły, na zakupy lub do domu.

Jak przekazuje Miejski Zarząd Dróg w Częstochowie, zebrane podczas badania informacje posłużą m. in. do dostosowania rozkładów jazdy komunikacji publicznej do potrzeb mieszkańców, planowania przebiegu przyszłych ulic, dróg rowerowych i tras komunikacji miejskiej. Badanie będą realizowali ankieterzy PBS Sp. z o.o. Każdy z nich będzie wyposażony w imienny identyfikator. Udział w badaniu jest dobrowolny. Informacje zebrane przez ankieterów podczas wywiadu nie będą wykorzystane w sposób pozwalający na zidentyfikowanie pytanej osoby.

Wyniki badania będą analizowane jedynie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych. Firma, która będzie realizowała badanie, posiada certyfikat Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów, który gwarantuje, że badanie zostanie wykonane rzetelnie i zgodnie z surowymi normami jakości obowiązującymi w badaniach rynku i opinii.

Sposób przetwarzania przez agencję danych zebranych podczas badań został zweryfikowany przez Samorząd Województwa Śląskiego i gwarantuje właściwe i bezpieczne ich przetwarzanie.

(zdjęcie ilustracyjne pixabacy.com)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -