fbpx
Strona głównaSportW weekend przy GJ ponownie zagości siatkówka plażowa

W weekend przy GJ ponownie zagości siatkówka plażowa

W sobotę i w niedzielę przy Galerii Jurajskiej odbędzie się IV Puchar Śląska w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.

Klub Uczelniany Politechniki Częstochowskiej z prezesem Adamem Stępniakiem na czele i przy współpracy z Galerią Jurajską oraz Urzędem Miasta Częstochowy po raz IV organizuje w naszym mieście turniej finałowy Pucharu Śląska w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.

W sobotę na częstochowskim piasku walczyć będą panie, a w niedzielę panowie. W każdej kategorii ma zagrać po 8 najlepszych par, które zbierały punkty rywalizując w mistrzostwach województwa śląskiego.

Wśród pań zgłoszona jest częstochowska para: Natalia Kowalik i Olga Langier. Wśród panów wystąpią m.in.: znani w Częstochowie: Oskar Herman i Nikodem Wolański oraz Aleksander Niczke i Jakub Wierciński.

Odprawa techniczna uczestników zaplanowana jest w sobotę i niedzielę o godz. 9. Od 9.30 mają rozpocząć się pierwsze mecze. Podczas każdego z turniejów, zgodnie z systemem brazylijskim, przewidzianych jest po 14 meczów.

– Serdecznie zapraszamy w sobotę i w niedzielę na boiska do siatkówki plażowej przy Galerii Jurajskiej – zachęca współorganizator turniejów i sędzia główny Marcin Dobrzański. – Gry zaczynamy od godz. 9:30. W piątek częstochowscy sędziowie przygotowywali boiska. Przez dwie godziny pracowała też koparka.

AK

Foto: Materiały organizatorów

W weekend przy GJ ponownie zagości siatkówka plażowa 1
W weekend przy GJ ponownie zagości siatkówka plażowa 2
W weekend przy GJ ponownie zagości siatkówka plażowa 3
W weekend przy GJ ponownie zagości siatkówka plażowa 4
W weekend przy GJ ponownie zagości siatkówka plażowa 5
W weekend przy GJ ponownie zagości siatkówka plażowa 6
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here