fbpx
Strona głównaPolecaneW ten weekend w Częstochowie Festiwal Roślin Doniczkowych

W ten weekend w Częstochowie Festiwal Roślin Doniczkowych

W sobotę i niedzielę, 29 i 30 maja, w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej 4 w Częstochowie odbywać się będzie Festiwal Roślin Doniczkowych. Wstęp wolny.

Udział zapowiada kilkudziesięciu wystawców. Jak informują organizatorzy, w ofercie pojawi się mnóstwo popularnych roślin doniczkowych, a także gatunki oryginalne i nieco mniej znane.

Hodowcy zachęcają, aby przyjść na festiwal i zapewniają, że ich rośliny będą nie tylko tańsze od tych proponowanych w różnego rodzaju marketach, ale przede wszystkim zdrowe. Rośliny doniczkowe wystawione w weekend w Hali Częstochowa pochodzą prosto z hodowli i sprzedawane będą bez pośredników. Ma być ogromny wybór, a ceny przystępne. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, nie tylko cenowo, ale także pod względem gabarytów.

W sobotę, 29 maja targ roślin będzie czynny od godziny 8 do 20. W niedzielę natomiast rośliny można nabyć od 8 do 18. Płacić można będzie zarówno gotówką, jak i kartami płatniczymi.

Na terenie targów przestrzegany ma być reżim sanitarny. Obowiązują środki ostrożności dla targowisk, bazarów i sklepów zgodne z wytycznymi rządowymi: dezynfekcja rąk na wejściu, obowiązkowy dystans, limit klientów na powierzchni marketu oraz obowiązek zakrywania ust i nosa.

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here