W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo!

0
138

Uczestnik konkurs na logo i nazwę nowego kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych w Radomsku może wygrać nawet 1600zł.

Przy ulicy Świętej Jadwigi Królowej powstaje m.in. 6-torowy basen pływacki wraz z widownią, basen szkoleniowo-rekreacyjny wyposażony w gejzery powietrzne, bicze wodne i kaskady do masażu, brodzik dla dzieci, saunarium, będą wanny do hydromasażu do zastosowania kąpieli borowinowej, ługowej i masażu wodnego, a także pokoje gościnne. Na zewnątrz znajdzie się basen wyposażony w zjeżdżalnię i wodny plac zabaw.

Inwestycja będzie kosztować ponad 33 miliony zł. Miasto pozyskało blisko 11 mln ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020 oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wymyślić i złożyć maksymalnie jedną propozycję nazwy (maksymalnie 3 wyrazy) oraz jedną propozycję logo. Przesłane pomysły powinny oddawać charakter i walory obiektu, tak by basen był rozpoznawalny wśród mieszkańców Radomska i w znaczeniu marketingowym. Wskazana w formularzu zgłoszeniowym propozycja nazwy wymaga uzasadnienia. Logo powinno jednoznacznie kojarzyć się z profilem działalności obiektów.

Nazwa z logiem znajdzie się na elewacji budynku i będą umieszczane w materiałach promocyjnych i informacyjnych oraz będą wykorzystywane do celów reklamowych i identyfikacyjnych.

Prace konkursowe można składać do 31 sierpnia. Zgłoszenia podlegać będą dwustopniowej ocenie – profesjonalne jury oceni wszystkie prace oraz przedstawi rekomendację minimum 2, maksimum 3 nazw oraz projektów logo, na które będzie można głosować od 7 do 20 września na stronie internetowej radomsko.pl. Laureatów poznamy 21 września.

Konkurs ma charakter otwarty i jego uczestnikami mogą być osoby fizyczne i prawne. Udział w konkursie jest bezpłatny, dobrowolny oraz nieograniczony wiekowo. Nagrodą główną jest nagroda pieniężna w wysokości 800,00 zł netto dla zwycięskiej nazwy oraz 800,00 zł netto dla zwycięskiego projektu logo oraz bezpłatny roczny karnet wstępu do nowo powstającego kompleksu obiektów sportowo-rekreacyjnych (tj. strefy basenowej oraz saunarium z wyłączeniem części hotelowo-restauracyjnej). Przewiduje się również nagrody dla pozostałych nazw oraz projektów logo poddanych pod głosowanie internetowe (karnety wstępu).

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo! 1 W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo! 2 W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo! 3 W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo! 4 W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo! 5 W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo! 6 W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo! 7 W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo! 8 W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo! 9 W Radomsku trwa budowa nowego basenu. Pora nadać mu nazwę i logo! 10

(Źródło: UM Radomsko)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here