Wojciech Lamch z „PROMETEUS”, Prezes Stowarzyszenia „PROMETEUS” oraz Wójt Gminy Konopiska uhonorowani w plebiscycie sportowym Regionalnej Rady PKOl

0
290
uhonorowani w sporcie 2

Podczas podsumowania corocznego plebiscytu sportowego dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy Regionalnej Rady PKOl w Częstochowie, uhonorowani zostali Wojciech Lamch z „PROMETEUS”, Prezes Stowarzyszenia „PROMETEUS”, oraz Wójt Gminy Konopiska – Pan Jerzy Żurek.

W dniu 27 maja 2021 roku w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej w Częstochowie, jak co roku odbyło się podsumowanie plebiscytu sportowego dla najlepszych sportowców, trenerów i działaczy.

W trakcie uroczystości Wójt Gminy Konopiska – Pan Jerzy Żurek, za swój wkład  w rozwój sportu i ruchu olimpijskiego w regionie częstochowskim otrzymał dyplom oraz statuetkę.  

Natomiast za zdobyte osiągnięcia w paraolimpijskiej dyscyplinie BOCCIA, laureatem w kategorii „Sport bez barier” został zawodnik Wojciech Lamch ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół „PROMETEUS” Konopiska.

uhonorowani w sporcie 3
Fot. Stowarzyszenie “PROMETEUS” 

Uhonorowany został także Prezes Stowarzyszenia „PROMETEUS” Pan Waldemar Trószyński.

–  „Dzięki sportowej rywalizacji zawodników, pracy i zaangażowaniu trenerów oraz działaczy, mogliśmy na co dzień zachwycać się występami i osiągniętymi wynikami” – powiedział p. Jerzy Raganiewicz, wiceprezes Regionalnej Rady PKOl w Częstochowie

Organizatorem spotkania była Regionalna Rada Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Częstochowie oraz Urząd Miasta Częstochowy.

uhonorowani w sporcie 1
Fot. Stowarzyszenie “PROMETEUS” 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here