fbpx

„W oku konia”. Warsztaty holistyczne rozwoju osobistego w Biskupicach

Warsztaty holistyczne „W oku konia” odbędą się w najbliższy weekend. To dobra okazja, by nauczyć się likwidować lęki, traumy i bariery, które blokują dobrostan. Miejscem dwudniowego spotkania będzie Stajnia Biały Borek w Biskupicach.

„ W oku konia” to warsztaty holistycznego rozwoju osobistego, na które zaprasza Naturalniesylwia. Praca nad ciałem i umysłem, w teorii i ćwiczeniach, nad uważnością i pokonywaniem własnych lęków, traum i barier.

-Teoria połączona z mocnym doświadczaniem siebie, dzięki wykorzystaniu i obserwacji wrażliwości koni. Wszystko to w przepięknej jurajskiej scenerii. Odnajdziecie tu swoją energię życiową, którą nauczycie się wykorzystywać i zasilać tylko siebie, rozwijając własne, wrodzone talenty. Dowiecie się i doświadczycie prawdy o sobie oraz własnych programach, które zostały narzucone w przeszłości. Dzięki warsztatom nauczycie się likwidować lęki, traumy i bariery, które blokują Wasz dobrostan. Będziemy pracować z naszą podświadomością i świadomością, czyli z duszą i ciałem – zapowiadają organizatorzy.

"W oku konia". Warsztaty holistyczne rozwoju osobistego w Biskupicach 2
fot. Naturalniesylwia

Warsztaty odbędą się 30 września i 1 października, a poprowadzą je:

Sylwia Węgrzyn-Ziębińska – trener biznesu, life coach, coach dobrostanu. Absolwentka Akademii Trenerów Sprzedaży we Wrocławiu i Akademii Trenerów Biznesu w Katowicach, Noble Manhattan Coaching Polska. Ponad 2500 przeszkolonych uczestników różnych branż i studentów. Ponad 3000 godzin sesji coachingowych. Twórca autorskich warsztatów szkoleniowych oraz cyklicznych programów edukacyjno–wspierających kobiety takich jak „Babskie Coś” i „Akademia Mądrego Odchudzania”, „Kobiety kobietom – warsztaty coachingowe w asyście koni”, „4 żywioły w Kobiecym Świecie” oraz „Do Siebie”. Specjalista od osiągania Dobrostanu Życiowego. Szczególnie bliskie obszary to zarządzanie talentami, motywowanie, rozwój osobisty, komunikacja. Uczy ludzi osiągania równowagi. Posiada otwarty styl komunikowania się oraz motywowania ludzi do realizacji celów i brania za nie odpowiedzialności. Wielbicielka zdrowego stylu życia, empatii i bycia sobą. Pasjonatka koni i przyrody.

Annah – miłośniczka życia, przyrody i koni, instruktor jazdy konnej, kobieta o wielu pasjach. Ma blisko 40letnie doświadczenie pracy z końmi. Od najmłodszych lat obserwowała przyrodę, zwierzęta, ucząc się istniejącej w przyrodzie harmonii. Bliski kontakt z końmi, tymi wspaniałymi zwierzętami przedkłada ponad jazdę na nich. Wzajemne zaufanie nas i koni, daje możliwość połączenia się i nawiązania szczególnej więzi. Silne zwierzę staje się bezradnie ufne wobec łagodności człowieka i delikatności obcowania z nim. Głos, dotyk, ciepło ręki nadaje charakter tworzonym więziom, jest odwzajemnione i zapamiętane przez konia do końca życia. Przez relacje z nimi można wiele wyczytać o sobie.

Spotkania warsztatowe gwarantują wspaniałą atmosferę pracy w kręgu, w przepięknych okolicznościach przyrody w sercu Jury u stóp Gór Sokolich, wśród koni pasących się na padokach, z wyjątkową gościną i przygodą kulinarną jurajskich smakołyków. Wydarzenie odbędzie się w Stajni Biały Borek w Biskupicach (bialy-borek.pl).

Plan szkolenia:

Dzień I – Godzina 10 do 19 (z przerwą na obiad, kawę)
Dzień II – Godzina 10 do 15 (z przerwą na obiad, kawę)
Cena holistycznych warsztatów rozwoju osobistego „W oku konia” wynosi 1500 zł i obejmuje: pracę psychologiczną przez cały czas trwania warsztatów (praca z lękami, traumami, ograniczeniami, barierami, pracę z końmi, nocleg, wyżywienie i serwis kawowy.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rezerwacji i wpłaty zaliczki 500zł/osoba do 29 września (reszta płatna na miejscu). Kontakt i szczegóły: tel. 603 884 208 – Sylwia Węgrzyn-Ziębińska. Szczegóły TUTAJ.

red.

Czytaj także: Naturalniesylwia. Holistyczne warsztaty rozwoju osobistego w asyście koni