fbpx
Strona głównaMotoryzacjaW grupie aut ŠKODA i VOLKSWAGEN nastało już jutro

W grupie aut ŠKODA i VOLKSWAGEN nastało już jutro

W grupie aut ŠKODA i VOLKSWAGEN nastało już jutro
Obie znane marki wpro-wadzają właśnie na rynek auta nowej ge-neracji. To pojazdy zaprojek-towane z myślą o komfortowej, bezpiecznej jeździe, ale także wyprodukowane z dba-łością o środowisko naturalne.
Pierwszy nowy model, to luksu-sowa Škoda z napędem hybrydo-wym – Škoda Superb Plug-in Hy-brid, drugi — w pełni elektryczny VW ID.3.

[post_gallery]


Škoda Superb Plug-in Hybrid


Škoda Superb iV. to doskonałe połączenie nowoczesności z elegancją i komfortem oraz dynamicznej jazdy z dbałością o środowisko naturalne. Flagowy model ŠKODY został wybrany na pierwszą hybrydę plug-in marki.
Litowo-jonowy akumulator czerpie energię z hamowania oraz pracy silnika spalinowego, ale może być naładowany także wprost z gniazdka. Łączny zasięg napędu elektrycznego i silnika 1.4 TSI (dają razem 218 KM) to 930 km.
E-limuzyna ŠKODY kryje pod maską zaawansowany hybrydo-wy układ napędowy typu plug-in, łączący w sobie najlepsze cechy układu elektrycznego i konwencjonalnego. Dzięki temu jest jednocześnie ekologiczny i dynamiczny.
Model Superb iV jest dostępny w jednej z czterech wersji: Ambition, Style, L&K oraz Sportline. Każda z nich jest wyjątkowa i przyciąga innym wyposażeniem, a także posiada dodatkowe funkcje iV i możliwość wyboru innych opcji.

Nowy powiew elektryczności VW ID.3

ID.3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się w nim z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. To propozycja dla ludzi, którzy szukają zmian. Dla kierowców, którzy nie chcą biernie czekać na to, co przyniesie jutro, ale śmiało wychodzą przyszłości naprzeciw.
ID.3 to idealny samochód dla tych, którzy codziennie dojeżdżają do miasta do pracy, często podróżują z rodziną lub po prostu nie chcą generować lokalnych emisji. ID.3 proponuje nowatorski design i zasięgi, które sprawdzą się w codziennej eksploatacji.


Zasięg ID.3 1ST to do 420 km z napędem elektrycznym (WLTP). Aby „zatankować” samochód elektryczny, nie trzeba jechać na stację benzynową. Baterię możesz naładować prawie wszędzie: w domu z gniazda domowej instalacji elektrycznej lub opcjonalnego systemu Wallbox, na publicznej stacji ładowania lub na stacji szybkiego ładowania. Proces ładowania trwa krócej niż można by się było spodziewać. zajmuje niemal tyle samo czasu, co naładowanie smartfona.
Modele specjalne ID.3 1ST są do-stępne z baterią średniej wielkości (58 kWh, netto). Model seryjny będzie oferowany w trzech następujących wariantach: z małą baterią (45 kWh, netto) przejedzie 330 km (WLTP), a z dużą baterią (77 kWh, netto) – nawet 550 km (WLTP). Każdy znajdzie model, który spełni jego oczekiwania.


Więcej informacji: ul. Makuszyńskiego 74/76, 42-209 Częstochowa lub na stronach:

https://krotoski-czestochowa.skoda.pl/

i

https://krotoski-czestochowa.dealer.volkswagen.pl

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here