fbpx
Strona głównaBezpieczeństwoW jednym z domów w gminie Wręczyca Wielka znaleziono ciała dwóch mężczyzn

W jednym z domów w gminie Wręczyca Wielka znaleziono ciała dwóch mężczyzn

Mężczyźni, których ciała znaleziono w domu w Czarnej Wsi w gm. Wręczyca Wielka, mieli przed śmiercią brać udział w libacji alkoholowej. Przyczyny tragedii wyjaśnić ma prokuratura.

Jak informuje aspirant Kamil Raczyński z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku, w sobotę, 2 kwietnia ok. godz. 23.25 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące zgonu mężczyzny. Do miejscowości Czarna Wieś skierowano mundurowych z komisariatu policji we Wręczycy Wielkiej. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie i ustalili, że zmarły mężczyzna to 55-letni mieszkaniec tej miejscowości.

-Niestety, w trakcie czynności realizowanych przez policjantów okazało się, że w budynku znajdowało się także ciało drugiego, 62-letniego mężczyzny, również mieszkańca Czarnej Wsi. Wobec takich okoliczności, na miejsce skierowano kryminalnych wraz z technikiem kryminalistyki. Oczywiście o zdarzeniu poinformowano częstochowskiego prokuratora, który również przyjechał na miejsce i kierował czynnościami realizowanymi przez śledczych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni przed śmiercią przez kilka godzin spożywali razem alkohol – informuje aspirat Kamil Raczyński.

Decyzją prokuratora ciała mężczyzn zostały zabezpieczone. Przeprowadzenie sekcji zwłok, pozwoli precyzyjnie ustalić stężenie alkoholu w ciałach zmarłych oraz określić dokładną przyczynę ich śmierci. Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia ma wyjaśnić toczące się śledztwo.

ZS

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo
deklaracja dotycząca źródła ciepła
Dom Konopiska Jamki

Popularne

- Advertisment -