fbpx
Strona głównaWiadomościCzęstochowa informacjeW Częstochowie powstanie nowy biurowiec

W Częstochowie powstanie nowy biurowiec

W Częstochowie przy ulicy Równoległej 76/80 powstanie nowy biurowiec. Budynek wzniesie firma transportowa Hegelmann Poland.

Miasto wydało już odpowiednie pozwolenia. Przy ulicy Równoległej powstanie sześciokondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej około 12,5 tys. m kw. (nie licząc powierzchni garażu), w którym zaplanowano trzy duże sale konferencyjne oraz powierzchnie biurowe. Będą one wykorzystywane zarówno przez Hegelmann Poland, jak i częściowo udostępnione pod wynajem.

Jak przekazało  Biuro Prasowe Urzędu Miasta Częstochowy, obiekt będzie posiadał garaż podziemny na 70 samochodów z dziesięcioma punktami ładowania samochodów elektrycznych oraz parkingiem dla rowerów. W ramach nowej inwestycji powstanie parking naziemny na 196 samochodów w tym na kilkanaście pojazdów elektrycznych ze stacjami ładowania. Budynek wykonany będzie w systemie szkieletowym, a z zewnątrz w większości pokryty fasadą szklaną oraz dodatkową warstwą szkła, tzw. podwójną skórą. W otoczeniu budynku zaplanowano strefy rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu.
Hegelmann Poland to jedna z największych firm transportowych w Polsce z flotą liczącą ponad 2000 samochodów ciężarowych. Jest przedstawicielem Hegelmann Group – firmy rodzinnej, która powstała w 1998 roku w Niemczech. Zatrudnia ona 8 000 osób w swoich oddziałach w Europie i USA.
Hegelmann Poland oferuje swoim klientom kompleksową i w pełni dopasowaną obsługę transportowo-spedycyjną. Niedawno firma obchodziła w Polsce 10-lecie swojej działalności., o czym pisaliśmy tutaj:

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -