fbpx
Strona głównaPolecaneW Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej

W Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej

Na boiskach przy Galerii Jurajskiej odbył się w sobotę Puchar Śląska w siatkówce plażowej kobiet. Wygrały Natalia Płodowska i Magdalena Kaszuba. W niedzielę od godz. 9.30 rozegranych zostanie Puchar Śląska mężczyzn.

Już w raz IV KU AZS Politechniki Częstochowskiej zorganizował turniej finałowy Pucharu Śląska w siatkówce plażowej kobiet. W zawodach zagrały siatkarki z Częstochowy i całego województwa.

Puchar Śląska zdobyły Natalia Płodowska i Magdalena Kaszuba (Katowice/Sosnowiec). W finale pokonały Patrycję Bubak-Gamza i Patrycję Wardęgę (Będzin/Chorzów) 2:0. Trzecie miejsce w Pucharze Śląska wywalczyły Karolina Nowak i Natalia Łyczko (Zabrze/Skoczów). Na czwartym miejscu zostały sklasyfikowane Karolina Lubaś i Aleksandra Smykla (Rędziny/Częstochowa). Na piątej pozycji turniej zakończyły Olga Langier i Natalia Kowalik (Częstochowa/Częstochowa).

Nagrody dla najlepszych par ufundowała Galeria Jurajska i jej partnerzy. Promocyjne upominki przekazał też Urząd Miasta Częstochowy. Wartościowe nagrody i medale wręczali: dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej Viletta Dziubin Łuszczyk, poseł Zdzisław Wolski, wiceprezydent Częstochowy Piotr Grzybowski).

Zwyciężczynie, a także pozostałe panie chwaliły organizację turnieju. – Cieszę się, że zorganizowaliśmy turniej, który jest bardzo dobrze oceniany przez siatkarki – cieszy się prezes KU AZS PCz Adam Stępniak. – Mamy duże doświadczenie w organizacji takich zawodów. Zapraszamy za rok na V i jubileuszowy Puchar Śląska w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.

AK

Foto: AK

W Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej 1
W Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej 2
W Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej 3
W Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej 4
W Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej 5
W Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej 6
W Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej 7
W Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej 8
W Częstochowie odbył się Puchar Śląska kobiet w siatkówce plażowej 9
- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here