fbpx
Strona głównaKultura i rozrywka"Pożegnanie lata" w Myszkowie. Gwiazdą będzie Krzysztof Cugowski

“Pożegnanie lata” w Myszkowie. Gwiazdą będzie Krzysztof Cugowski

26 sierpnia w Myszkowie odbędzie się “Pożegnanie lata”. Gwiazdą imprezy będzie Krzysztof Cudowski, który wystąpi wraz z Myszkovią Band.

Impreza “Pożegnanie lata”, na którą w czwartek, 26 sierpnia zaprasza Myszków, to gratka dla wszystkich miłośników talentu Krzysztofa Cugowskiego. Przypomnijmy, że piosenkarz jest byłym wokalistą zespołu Budka Suflera. Z grupą nagrał 12 albumów studyjnych, w tym krążek “Nic nie boli, tak jak życie”, którego sprzedaż przekroczyła ponad milion egzemplarzy (a takie utwory jak “Radio Taxi” czy “Takie tango”, do dziś cieszą się ogromną popularnością). Dziś artysta z powodzeniem prowadzi działalność solową. Z synami – Piotrem i Wojciechem tworzy również zespół Cugowscy.

Na plenerowej scenie Krzysztofowi Cugowskiemu towarzyszyć będzie zespół Myszkovia Band, który ma za sobą koncerty z udziałem takich artystów jak Małgorzata Ostrowska i Robert Janowski.

Podczas “Pożegnania lata” wystąpi również częstochowska wokalistka Ana Andrzejewska, której ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł udział w programie “The Voice of Poland”, którego była finalistką.

Wydarzenie odbędzie się na terenie stadionu Dotyk Jury przy ul. Dobrej 42. Start o godz. 18.30. Organizatorami imprezy są Referat Promocji, Kultury i Sportu UM oraz Miejski Dom Kultury.

ZS

- Advertisment -

Popularne

- Advertisment -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here