fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneUwaga, dzisiaj i w czwartek znowu zamknięty przejazd kolejowy na ulicy Bugajskiej....

Uwaga, dzisiaj i w czwartek znowu zamknięty przejazd kolejowy na ulicy Bugajskiej. Autobusy pojadą inaczej

W związku z kolejnymi pracami na przejeździe kolejowym w Częstochowie przy ul. Bugajskiej MPK wprowadza zmiany tras kursujących tam autobusów. Zmiany te obędą obowiązywać dziś i w czwartek, gdy pokonanie torów przy Bugajskiej nie będzie możliwe.

Trasy linii nr 31, 57, 58, 59 i 67 zostaną zmienione. Linia nr 31 zostanie skrócona do pętli „Stadion Raków” i w obu kierunkach nie będzie kursować ulicą Bugajską do Kręciwilka. Dla linii nr 31 zostaną zawieszone przystanki: „Żarecka”, „Bugajska”, „Weyssenhoffa” i „Kręciwilk”.

Linie nr 57, 58, 59 i 67 od Estakady pojadą przez aleję Pokoju, ulicę Korfantego i osiedle pod Wilczą Górą w Odrzykoniu, a następnie zależności od trasy linii będą kursować do Kusiąt lub do trasy DK-46 i dalej bez zmian do Olsztyna i Biskupic. Trasa objazdowa obowiązuje w obu kierunkach.

Wszystkie te linie nie będą kursować aleją Wojska Polskiego i ulicą Bugajską.

Dla linii nr 57, 58, 59 i 67 zostaną zawieszone przystanki: „CH Jagiellończycy”, „Okrzei”, „Mireckiego”, „Rakowska”, „Bugajska” „Weyssenhoffa” i „Kręciwilk”.

Jak informuje Biuro Inżyniera Ruchu w Częstochowie, na trasie objazdu obsługa pasażerów obowiązuje na wszystkich przystankach.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -