fbpx
Strona głównaBiznesCzęstochowska Agencja Rozwoju Regionalnego podpowie, jak uzyskać dotacje unijne dla branży turystycznej...

Częstochowska Agencja Rozwoju Regionalnego podpowie, jak uzyskać dotacje unijne dla branży turystycznej i gastronomicznej

Spotkanie poświęcone pomocy, na jaką z Unii Europejskiej mogą liczyć przedsiębiorcy z najbardziej poszkodowanych przez pandemię branż, czyli turystyki i gastronomii odbędzie się online. Aby w nim uczestniczyć, trzeba się wcześniej zapisać. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona.

Bezpłatne webinarium zatytułowane „Zasady przygotowania wniosku o dotację dla przedsiębiorców w ramach działania 3.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020” odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 10. Aby wziąć w nim udział, przedsiębiorcy muszą się wcześniej zapisać. Rejestracja rusza dzień wcześniej, 14 kwietnia.

Organizatorem wirtualnego szkolenia jest prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie.

 W trakcie szkolenia będzie się można dowiedzieć, jak uzyskać dotację w ramach ogłoszonego przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie konkursu  nr RPSL.03.02.00-IP.01-24-028/21.

Jak zapowiada ARR, w trakcie szkolenia przedstawione zostaną zasady ubiegania się o wsparcie, w tym m.in.: koszty kwalifikowane, kryteria wyboru projektów, limity i ograniczenia, procedury wyboru i oceny projektów. Będzie także możliwość zadawania pytań w formie komentarzy.

Zainteresowani udziałem proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na [email protected] Rejestracja będzie możliwa do 14 kwietnia.

Liczba miejsc jest ograniczona – o udziale decydować będzie więc kolejność zgłoszeń.

Po dokonaniu rejestracji przez formularz zgłoszeniowy zostanie wysłane potwierdzenie udziału w szkoleniu wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W webinarium może uczestniczyć maksymalnie 25 osób. Całość potrwaw godz. 10.00 – 11.30.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem  [email protected] oraz numerami tel. 34/360 56 87 i 34/324 50 75.

(zdjęcie ilustracyjne pixabay.com)

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -