fbpx
WYSTAWA NIERUCHOMOŚCI W M1
Strona głównaPolecaneUciekał przed policją, bo nie miał prawa jazdy

Uciekał przed policją, bo nie miał prawa jazdy

Funkcjonariusze z kłobuckiej drogówki zatrzymali 18-latka, który uciekał przed policją, bo nie miał prawa jazdy. Chłopak nie zatrzymał się do kontroli także dlatego, gdyż jego o pojazd ani nie posiadał aktualnego ubezpieczenia, ani nie był dopuszczony do ruchu.

Zdarzenie miało miejsce w Iwanowicach Małych w powiecie kłobuckim. Jadący na motocyklu crossowym mężczyzna nie zatrzymał do kontroli i zaczął uciekać. Policjanci z kłobuckiej drogówki chcieli go zatrzymać, gdyż jego motocykl nie posiadał tablic rejestracyjnych. Mężczyzna zignorował podawany mu przez mundurowych sygnał do zatrzymania i zaczął uciekać. Pomimo użycia sygnałów świetlnych i dźwiękowych kontynuował ucieczkę, nie zważając przy tym na przepisy ruchu drogowego. Przemierzał małe miejscowości, przecinając drogę krajową i kończąc na drodze polnej, gdzie zrezygnował z dalszej jazdy

Uciekinierem okazał się 18-letni mieszkaniec Częstochowy, który nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania. Motocykl crossowy, którym się poruszał, nie był dopuszczony do ruch. Nie był także ubezpieczony.

WSPS - studia magisterskie - ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo

Popularne

- Advertisment -